T-krekla apdruka pašu spēkiem

Vēlaties pielāgotu t-kreklu īpašam pasākumam? Kāpēc ne izveidot savu?

Šajā nedēļas nogalē mēs svinējām mana dēla dzimšanas dienu. Pavisam vienpadsmit zēni atnāca, lai šautu kādus stīpļus, brauca ar Razor skūteriem uz piebraucamā ceļa, spēlētu burvju, ēdu picu un kūku, sadurtu spilvenus savā starpā, spēlēja Ghost kapsētā pēc tumsas, skatītos uz Trumana šovu, noķer dažus z , pēc tam ēdiet vafeles pirms došanās mājās pie desmitdienas mātes dienā.

Domājams, ka dzimšanas dienas ir tēmas, vai ne? Man patīk tēmas. Ar tēmu es zinu, ko likt uz kūkas. Kad mans vecākais dēls izrādījās divpadsmit (vai varbūt vienpadsmit), viņam bija badu spēles puse. Mēs tikāmies parkā, un bērniem katram bija somiņa ar sulu kastīti, Granola bārs, putu ķīniešu Ninja zvaigznes (viņi, protams, nesaņem īstus ieročus), un Hunger Games tapas. Viņi skrēja parkā, spēlējoties “Hunger Games” (izcilā tagu versija, ko viņi spēlēja atveres laikā, kamēr kāds bērns neizmantoja to kā attaisnojumu, lai iebiedētu kādu citu). Vai arī kad mans jaunākais deviņiem devās, un viņai bija Sharknado puse, kur es pasniedzu haizivju gumijas un Bugles. Būtībā, viņu puses ir attaisnojums, lai ķekars bērniem palaist amok. Plus kūka.

Bet lai gan šajā pusei es nolēmu visu bērnu radīt t-kreklus. Viens dizains, četri dažādi krāsoti krekli (mēs sākotnēji plānojām sadalīt bērnus komandām, lai veiktu darbības, bet tas prasīja pārāk daudz koordinācijas, un viņi bija daudz laimīgāki tikai spēlē). Process bija patiešām diezgan vienkāršs un neņēma daudz laika, tāpēc es sapratu, ka es to dalītos šeit. Īpašs paldies manam draugam Samam, kurš dāsni dalījās ar viņu pieredzi un sniedza manus jautājumus.
Piegādes

dizains
šķēres / asmeni
griešanas mat
T-krekli (duh) – pārdošanā pie Michael’s par 3 / $ 9 vai $ 10
Fabric Paint (~ 10 $)
Ekrāna drukāšanas rāmis ar ekrānu (aptuveni $ 18 par 10 × 14)
Sietspiede Auduma slokstiņš (~ 10-15 $)
Kontaktpapīrs
kartons
putu sūklis
plānas otas
mazgāšana

Sagatavošana

Standarta brīdinājumi: pārslēdzieties uz drēbēm, kuru dēļ neesat pamanījis krāsu. Darbs labi apgaismotā, labi vēdināmā vietā. Pirms sākat, pārliecinieties, vai jums ir visas piegādes. Darbs pie izlietnes tuvumā. Iztīriet noplūdes, kā tas notiks, vai arī jums ir pienākums sākt krāsu un radīt vēl lielāku putru. Pārsega darba virsmas. Sakiet saviem bērniem pirms sākat darbu (vai pārliecinieties, ka kāds cits ir apmierināts, lai viņiem būtu tendence) vai arī viņi pārtrauks tevi. Noskaidrojiet, kur jūs gatavojat pakārt savu kreklu, lai to izžāvētu tā, lai viņi visu nakti netraucētu (es nezinu, vai tas īsti aizņem tik ilgu laiku, lai pārbaudītu krāsu precīziem laikiem, bet, ja jūs strādājat uz priekšu, tikai dod sev šo laiku, lai būtu droši)
Projektēšana

Sāciet ar nākamo dizainu. Es nāca klajā ar virkni dažādu ideju, daži lame un daži ne tik lame, un radīja vienkāršas mockups ar Keynote prezentāciju. Es parādīju dizainu savam bērnam un ļauj viņam izlemt, kurš no viņiem patika.

Izdrukāts izvēlētais dizains (mērogots tā, lai ietilpinātu visu papīra lapu)

Izgrieziet kontaktpapīra lapu, kas ir lielāka par ekrāna drukāšanas ekrāna izmēriem
Uzlieciet kontaktu papīra loksni, kas pārklāj dizainu (papīra pusi uz augšu) un atrodiet dizainu
Izgrieziet dizainu. Piezīme: viss, ko izgriezat, tiks krāsots.
Uzmanīgi noņemiet pamatni un piestipriniet kontakta papīru ekrāna rāmja apakšdaļā. Apskatiet attēlu caur rāmja priekšu; tai vajadzētu izskatīties kā jūs vēlaties, lai krekls izskatās (nevis atpakaļ, pareizi ierindots).
Drukāšana

Atkārto šos soļus tik daudz kreklu, cik vēlaties.

Stick kartona rāmi krekla iekšpusē (lai nepieļautu, ka krāsa nokļūst cauri un liek priekšā noturēties aizmugurē. Ne tas, kas ar mani nekad nav noticis.
Uzlieciet ekrānu uz krekla. No augšas uz leju: ekrāns, kontaktspapīrs, kombinezons.
Uzlieciet ekrānu uz krekla. No augšas uz leju: ekrāns, kontaktu papīrs, tshirt.tshirt9
Izmantojiet putu suku, lai uz ekrāna uzkrātos krāsas uz krāsnīm, kas ir izgrieztas
Velciet skuvekli vairākas reizes uz ekrāna, lai piespiestu krāsu uz krekla. Dariet to, līdz izgriešanas laukumi ir kārtīgi un vienmērīgi pārklāti ar krāsu.
Novietojiet rakeli malā. Uzmanīgi paceliet ekrānu un novietojiet to malā.
Izvelciet kartonu no krekla un novietojiet to malā. Iestatiet kreklu nožūt.
Noslaukiet jebkuru atlikušo krāsu no kartona un novietojiet ekrāna aizmuguri, lai kontakta papīram netiktu novietota neviena krāsa. Ja tā ir, noslaukiet to pirms cita krekla drukāšanas.

Daži dati

Es paņēmu laiku izgriezt dizainu, pārslēdzot starp izmantojot šķēres un asmeni. Tādējādi sagatavošanas laiks ir atkarīgs no dizaina sarežģītības (un cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai izlemtu, ko vēlaties, lai jūsu krekls izskatās). Faktiskais drukāšanas laiks tomēr aizņēma mazāk nekā stundu. Iespējams, tuvāk trīsdesmit piecām minūtēm (precīzi nezinu, es neesmu pārbaudījis pulksteni, un es pieņēmu papildu pieturas, lai notīrītu rokas un uzņemtu attēlus). Tas ietver arī visu mazgāšanu, kad es to pabeidzu.

Es zinu, ka šo metodi var izmantot, lai izdrukātu ar vairākām krāsām. Vienkārši ļaujiet krāsai rūpīgi nožūt, pirms sākat ar otro krāsu. Bet, tā kā es to nekad neesmu izmēģinājis (bažījies par to, ka nepareizi attēlus nav uzzīmēts), es to šeit nerunāju. Varbūt nākamreiz es faktiski uzsākšu šo projektu vairāk nekā trīs dienas uz priekšu un izmēģināšu to.

Ekrāns izskatās melns, jo es to jau izmantoju citā t-kreklā. Un nē, neviena melna krāsa netika pārnesta uz dizainu. Man ir pārāk daudz krāsu, un tāpēc, ka es neesmu pārsūtījis attēlu uz ekrāna tradicionālajā siltuma pārneses veidā (ko es neesmu pilnīgi pārliecināts, kā to izdarīt), es varu atkal izmantot ekrānu, kas padara šo metodi diezgan pieņemamām cenām.

Attiecībā uz ilgmūžību, tas ir diezgan darn labs. Dažus gadus atpakaļ esos krekli joprojām izskatās tikpat labi kā jauni (atšķirībā no dzelzs konstrukcijas). Tas ir vairāk pieejamu nekā pasūtot pasūtījuma t-krekli tiešsaistē, un tas nav ļoti ilgs laiks.

Ja jūs vienkārši plānojat izveidot vienu t-kreklu, es ieteiktu izmantot saldētavu papīru, izgriezt dizainu, kā norādīts iepriekš (nodrošinot, ka attēls izskatās tā, kā vēlaties, pirms krāsošanas), pēc tam gludiniet to uz viena krekla pirms krāsošanas, žāvēšanas , tad noņemiet saldētavas papīru. Iepriekš minētie soļi var arī darboties, taču var būt pārāk daudz, ņemot vērā laiku, kas nepieciešams ekrāna un krājumu tīrīšanai.